Cennik bram garażowych segmentowych

Cennik bram garażowych segmentowych

O czym warto pamiętać przy zakupie bram garażowych?

Przy wyborze odpowiednich bram garażowych oprócz znajomości własnych preferencji i ofert dostępnych na rynku dobrze jest zapoznać się z cenami. Pozwoli to na osiągnięcie optymalnych rezultatów, rozpatrzenie różnych wariantów i podjęcie decyzji. Dzisiaj jest niemal standardem, że firmy specjalizujące się w produkcji bram garażowych służą profesjonalnym doradztwem – skorzystanie z pomocy specjalisty firmy RoletyAlu pomoże zaoszczędzić czas i energię na zdobywanie niezbędnej wiedzy. Moment zawahania przy podjęciu decyzji lub niewiedza mogą sprawić, że przegapimy okazję, albo wybierzemy produkt, który nie spełni naszych oczekiwań.  Kierując się rozsądkiem można odnieść zdecydowanie lepsze efekty – ale przede wszystkim warto pamiętać, że dobra jakość zawsze kosztuje. Kupno bramy garażowej jest decyzją wiążącą na lata, dlatego należy pamiętać, że oszczędzając w tym obszarze możemy stracić komfort i jakość sprzętu.

Bramy garażowe segmentowe cennik i wymiary

Ceny bram garażowych w ofercie producenta RoletyAlu są zróżnicowane. Ich koszt zależy między innymi od rodzaju i przeznaczenia. Jeśli zdecydujemy się na kupno bramy garażowej segmentowej musimy liczyć się ze zmiennymi które wpłyną na cenę. Te elementy to:

rozmiar

rodzaj struktury

rodzaj przetłoczenia – wąski układ paneli lub szeroki

kolor – czy będzie to kolor standardowy czy niestandardowy

rodzaj sterowania – do wyboru mamy bramy automatyczne i ręczne

Przyjmijmy, że chodzi nam o zakup bramy garażowej segmentowej firmy RoletyAlu o standardowym wymiarze – wysokości 2250mm i szerokości 2250mm (przy pojedynczej). Do tego skorzystamy ze struktury woodgrain z niskim przetłoczeniem (węższymi panelami) w standardowym kolorze z automatycznym sterowaniem. Cena takiej bramy będzie oscylowała w granicach 2900zł. Większy wymiar bramy garażowej podniesie cenę. Kupno u producenta umożliwi skonsultowanie się z profesjonalistami w tej dziedzinie i fachowe doradztwo. To na pewno pomoże wybrać nam najlepiej.

CATEGORIES
TAGS

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar

    Z roku na rok niestety nie tanieją

  • Disqus (0 )