Fortnite – co kryje się w sezonie trzecim?

Fortnite – co kryje się w sezonie trzecim?

Wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i sytuacja związana z koronawirusem doprowadziły Epic Games do kilkukrotnego przesunięcia premiery sezonu 3, oficjalnie zwanego rozdziałem 2 sezonu 3 „Fortnite”. Początkowo rozdział 2 sezonu 3 miał zostać wydany 30 kwietnia, a następnie 6 czerwca, który został ponownie przełożony na 11 czerwca. Oficjalnie wystartował 17 czerwca.

Fortnite – sezon trzeci.

W sezonie 2, który kończy się wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, wprowadzono szereg wiadomości. Jedną z nich była mapa o nazwie Apollo, nowe miejsca do eksploracji, nowy system postępu, nowe wyzwania, broń i wyposażenie. Tak, i oczywiście nowa przepustka do bitwy.

Co nowego w sezonie 3 nie zostało w 100% potwierdzone, ale wierzymy, że będzie ciekawie.

Epic Games nie ujawniło jednak żadnych szczegółów, ale wyciek, który faktycznie pojawił się w PlayStation Store, pokazuje bitewny autobus „Fortnite” lecący nad niebieskim krajobrazem z tropikalną wyspą na horyzoncie.

Fakt, że przeciek z PlayStation Store jest prawdziwy, został mniej więcej potwierdzony odzyskiwaniem danych, czyli wpisaniem w kod gry – z konta FortTory na Twitterze, które ujawnia szczegóły, że jest burza.

Części planszy prawdopodobnie zostaną zanurzone, a postacie otrzymają animacje pływania.

Arena koncertowa i plac zabaw.

Ta bardzo popularna gra dowiodła również w sytuacji związanej z koronawirusem, że działa nie tylko w wojnie z piaskownicą. Na przykład w kwietniu ponad 12 milionów osób wzięło udział w koncercie z Travisem Scottem w świecie gier.

W tym samym miesiącu firma Epic Games uruchomiła także nowy tryb, zwany „party royale”, bez broni i konstrukcji – być może dwa najważniejsze aspekty „Fortnite”. „Party royale” to mniejsza karta do gry z miejscami do odkrywania, takimi jak odkryty parkiet taneczny i boisko do piłki nożnej oraz szybkie fajne pojazdy.

CATEGORIES

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )