Microsoft Teams – pracuj, ucz się i przetrwaj ciężki okres

Microsoft Teams – pracuj, ucz się i przetrwaj ciężki okres

Kiedy nastał trudny dla wszystkich obywateli czas, Microsoft zaoferował swoją pomoc, udostępniając tym samym swoją, przez jednych uważaną za najlepszą, platformę komunikacyjną. Dla wybranych działalności ta aplikacja stała się podstawą do pracy z zespołem na odległość, w dodatku jest całkowicie darmowa! Liczba nowych użytkowników stale rośnie, a platforma będąca czatem, miejscem pracy i spotkań zapewnia stały kontakt wszystkim współpracownikom. Warto również zaznaczyć, że Microsoft Teams, służy nie tylko do prowadzenia samodzielnego trybu pracy, lecz również zespołowej działalności na konkretnych plikach, czy do organizacji czasu pracy w całym zespole.

Teams to nic innego jak aplikacja uruchamiająca się w Twojej przeglądarce internetowej, na dowolnym urządzeniu mobilnym, jak i stacjonarnym. Aplikacja działa online, a do skorzystania z niej potrzebujesz jedynie pakietu i usługi Office 365 z odpowiednim licencyjnym panelem. Ciekawy jak wygląda praca z Teams? – Przekonaj się sam!

Działaj online i miej stały kontakt z członkami zespołu!

Microsoft Teams działa całkowicie online i jest obecnie najczęściej pobieranym plikiem tego typu na urządzenia mobilne. Ten pakiet daje każdemu członkowi w zespole swobodny dostęp do platformy, gdzie można trzymać potrzebne i ważne pliki, narzędzia i wartościowe wskazówki dla pracy zespołowej. Teams z pewnością pomaga każdemu w codziennym życiu, sprzyja pracy zespołowej i odpowiedniej komunikacji.

Dzięki oferowanej platformie zbierzesz swój zespół i wszystkim jednocześnie przekażesz informacje, bez kontaktowania się z każdym z osobna. Teams jest całkowicie za darmo, dostępny dla każdej przeglądarki, w sklepie Play, a także na iOS! Aplikacje możesz w bardzo prosty sposób wyszukać na stronie Microsoft – rozpocznij pracę zdalną razem z Microsoft Teams i poproś swojego administratora IT, który skonfiguruje ją specjalnie dla Twoich potrzeb!

CATEGORIES

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )