Platforma Shopee – nowość na naszym rodzimym rynku

Platforma Shopee – nowość na naszym rodzimym rynku

Shopee to platforma e-commerce, która pochodzi z Singapuru i do tej pory rozwijała się głównie w Azji oraz Ameryce Południowej. Jakiś czas temu postanowiono jednak rozszerzyć działalność na Europę. Polska jest krajem, do który posiada już swoją domenę i dostępna jest zarówno dla Klientów, którzy korzystają z urządzeń mobilnych, jak i z komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Pierwszą rzeczą, którą platforma Shopee kusi Klientów jest darmowa dostawa, bez względu na wartość zamówienia. Dostępne są też wygodne formy płatności, takie jak Przelewy24 czy Blik.

W opcjach dostawy znajdziesz kuriera DPD oraz paczkomat InPost. Jeśli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z platformą Shopee, to możesz skorzystać z poradnika, który dostępny jest na stronie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Skąd tak korzystne warunki na Shopee? W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Jest to jedna z największych platform na globalny rynku e-commerce. Większość towarów dostępna jest na platformie w niskich cenach. Co również zachęca do korzystania z niej.

Shopee integrator – rozwiązanie, które ułatwi Ci pracę

Jak już wspomnieliśmy, Shopee to marka, która odnosi bardzo duże sukcesy na światowym rynku e-commerce. Od kiedy znalazła się na rynku Polskim, dzięki doskonałej reklamie również wzbudza coraz większe zainteresowanie – zarówno wśród sprzedawców, jak i klientów. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że coraz większe zainteresowanie tą platformą sprawia, że przedsiębiorcy szukają sposobów na wdrożenie w życie sprzedaży, korzystając z kolejnej platformy. Trudno się z tym nie zgodzić. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę to, że Shopee jest na drugim miejscu, jeśli chodzi o pobierane aplikacje w Azji. A co jeszcze ważniejsze – ten trend widoczny jest też w Europie.

Kolejna platforma do zarządzania może okazać się problemem. Jednak nie w momencie, kiedy korzystasz z Apilo, czyli platformy do zarządzania sprzedażą internetową. Shopee integrator z Apilo sprawia, że zarządzanie jest nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale również przyjemniejsze.

Shopee integrator – na co możesz liczyć korzystając z naszej propozycji?

Shopee przedstawia sprzedawcom bardzo korzystną ofertę. W porównaniu do innych platform sprzedażowych ta na chwilę obecną rezygnuje z pobierania opłat abonamentowych. A także z pobierają prowizji od sprzedaży. Promocja taka trwa pół roku. Przez ten niemalże darmowy czas masz jednak okazję zapoznać się z platformą, korzystając ze wszystkich jej możliwości. Udostępnione są dla Ciebie bowiem wszystkie funkcje zarządzania sprzedażą oraz narzędzia analityczne. Dzięki temu możesz zbudować bazę Klientów oraz płynnie obchodzić się ze wszystkimi funkcjami platformy. Co więcej, Shopee integrator z Apilo będzie wzbogacony o funkcje, jakie gwarantuje Ci nasza platforma do zarządzania sprzedażą internetową.

Apilo to skuteczne i innowacyjne narzędzie, które pozwoli Ci wejść na nowy rynek bez obaw. Pomoc, jaką uzyskasz dzięki wielofunkcyjności programu, jest niesamowicie rozległa. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko ułatwić i usprawnić sobie pracę, ale również sprawisz, że stanie się ona przyjemniejsza. A to przecież a ogromne znaczenie i wpływa nie tylko na zadowolenie pracownika czy Twoje, ale również przekłada się na zadowolenie Klientów.

Shopee integrator Apilo – sprawdź jakie korzyści możesz zyskać

Jako właściciel przedsiębiorstwa, które zajmuje się sprzedażą online, doskonale wiesz, że im większa liczba źródeł, z których czerpać można Klientów i zamówienia tym lepiej. Jednak jest pewien warunek, który musi być w tej sytuacji spełniony. Musisz panować nad zamówieniami, do tego stopnia, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z Twoich usług. Dlatego widząc, że na rynku pojawia się nowa platforma – Shopee – zapewne zastanawiasz się nad tym, jak zaprezentować na niej swoje produkty jak spiąć wszystko w całość i mieć pod kontrolą w jednym miejscu. Najlepszym rozwiązaniem jak już wspominaliśmy jest Apilo, czyli platforma do zarządzania sprzedażą internetową. Dlaczego uważamy, że to najlepsze rozwiązanie? Z kilku powodów.

 • możesz zaoszczędzić czas na obsłudze zamówień – nawet 5 godzin w przypadku realizacji 50 zamówień;
 • szybka i łatwa konfiguracja;
 • kompleksowe wsparcie, za które nie ponosisz dodatkowych kosztów;
 • łatwe i szybkie wystawianie produktów dzięki managerowi ofert;
 • aktualizacja cen produktów;
 • szybkie generowanie etykiet kurierskich dla kilku, a nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu
 • zamówień jednocześnie;
 • aktualizacja stanów magazynowych na bieżąco;
 • integracja z modułem wysyłek w Shopee.

Dlaczego jeszcze warto jest korzystać z platformy Apilo? Po pierwsze dlatego, że wpływa ona na rozwój firmy oraz oszczędność – głównie czasu. Wystawianie setek ofert na różnych kanałach sprzedażowych jest zajęciem monotonnym i zjadającym czas. Dzięki korzystaniu z Apilo możesz wystawiać nawet setki ofert w ciągu dosłownie kilku minut i to w dodatku na różnych kanałach sprzedażowych. Zarządzanie całą sprzedażą w jednym, nowoczesnym panelu ma niezliczoną ilość zalet. Oprócz Shopee możesz jeszcze skorzystać z ponad 200 innych integracji m.in.:

 • platformami sprzedażowymi;
 • sklepami;
 • hurtowniami;
 • księgowością.

Chcesz otworzyć przed sobą nowe możliwości w handlu e-commerce? Zachęcamy Cię do skorzystania z innowacyjnej platformy Apilo. Pomoże Ci ona wdrożyć się w sprzedaż za pośrednictwem portalu, który coraz bardziej podbija rynek. Mowa oczywiście o Shopee. Chcesz znaleźć nowych Klientów i dać sobie szansę na rozwój? Zapraszamy do skorzystania z Shopee integrator z Apilo. Korzystanie z platformy jest niezwykle proste. Na początek zakładasz darmowe konto. Później do dyspozycji masz kompleksowy support, darmowe szkolenia oraz wdrożenia w zaawansowane możliwości programu. Prócz tego szybki kontakt ze specjalistami w zakresie Apilo. Zapewniamy Ci, jako sprzedawcy pełne wsparcie. A to jest wyjątkowe, gdyż zdecydowana większość platform sprzedażowych największą uwagę zwraca na dobro Klienta. My jednak dbamy o Ciebie i Twoją firmę.

CATEGORIES

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )