Rodzaje rowerów dla dorosłych i dla dzieci

Rodzaje rowerów dla dorosłych i dla dzieci

Wiosna zapasem, dlatego warto, abyś sprawił sobie, jakiś świetny pojazd na dwóch kołach. To oderwanie od codziennej monotonii, podróży samochodem, czy też przesiadywania przed komputerem. „Za każdym razem, gdy widzę dorosłego na rowerze, nie martwię się o przyszłość ludzkości. ” – H. G. Welles

H.1. Podtytuł: Jakie są rodzaje rowerów?

Rower powstał jako pojazd umożliwiający szybkie poruszanie się po wyznaczonej sobie trasie. Kiedyś był on niedostępny, ale już dziś oferta tych produktów przerosła rynek. Rynek jest bardzo nasycony tym produktem i zakupisz go na stronach online lub drogą tradycyjnej sprzedaży.

Rodzaje rowerów dla dorosłych

Dziś, w tych nowoczesnych czasach nie łatwo wybierzesz rower bez porady. Porady i asortyment, jaki jest oferowany na rynku, postawi cię przed trudnym wyborem. Zakup roweru wiąże się z kosztem i nie zdziw się jeśli zrezygnujesz z zakupu, gdy ceny przerosną twój budżet. Ty skorzystasz wówczas z oferty rowerów używanych.

Rowery używane nie są w niczym gorsze od tych funkiel nowych. Nowe, jeszcze nietknięte rowery mają też swoje wady i mogą wymagać serwisu, zaraz po zakupie.

To wyłącznie zależy od twojej woli i od twojej wizji oraz budżetu, jakim dysponujesz. Rower to nie wszystko, potrzebujesz bidon, hełm, oraz prowiant w plecaku, jeśli masz ochotę coś w czasie przejażdżki przekąsić.

Wyróżnia się modele rowerów dla dorosłych:

rowery crossowe,

rowery trekkingowe,

rowery miejskie,

rowery MTB,

rowery elektryczne,

motorowery.

Rowery dla dorosłych są o niebo większe od dziecięcych, mają one również podział na rowery dla panów i dla pań. Różnica między rowerami damskimi, a męskimi polega na konstrukcji, gdyż rama jest w męskich rowerach prosta a w damskich lekko przechylona. W kolorach i wyglądzie można również się sprzeczać, gdyż jedne rowery są z Marsa, a drugie z Wenus.

Rodzaje rowerów dla dzieci

Wyróżnia się modele rowerów dla dzieci:

rowerki biegowe, – rowerki biegowe 10′, 12′, 16′,

rowerki kross mini, – kross denis dla chłopców,

rowerki kross puky, – trak monster,

kelly’s kite, – puzzle,

head faro, – mario,

cube cubie, – dla dziewczynek: sweetbery, suzie.

scott walker,

Rowery dla chłopców są nieco inaczej skonstruowane, mają ciemniejsze kolory lub czarne, zielone i niebieskie. Natomiast rowerki dla dziewczynek są przepełnione różowymi i jasnymi kolorami.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że wiosna to czas, gdzie podróże rowerem będą wspaniałym pomysłem. Wolny czas spędzisz na łonie natury, podziwiając zieleń, drzewa, kwiaty polne, krajobraz i poczujesz wiatr we włosach.

CATEGORIES
TAGS

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (1)
  • comment-avatar

    Jak dla mnie to za dużo tych typów ciężko się połapać

  • Disqus (0 )