Student Camp – obóz windsurfingowy dla studentów

Student Camp – obóz windsurfingowy dla studentów

Jesteś studentem, który lubi aktywnie wypoczywać i poznawać nowych i ciekawych ludzi? W takim razie student camp – obóz windsurfingowy – organizowany przez profesjonalną szkołę windsurfingu FunSurf jest właśnie dla Ciebie! Szkoła posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży w związku z czym ma na swoim koncie tysiące pomyślnie przeprowadzonych szkoleń. FunSurf posiada specjalną ofertę dla studentów, składającą się ze szkoleń na każdym stopniu zaawansowania – od osób całkowicie początkujących do osób zaawansowanych i doświadczonych. Jesteś ciekaw, jak wygląda tego typu obóz windsurfingowy oraz czego się po nim spodziewać? Przejdź do dalszej części artykułu!

Profesjonalne kursy windsurfingu w Polsce

Szkoła FunSurf należy do jednych z największych oraz najdłużej funkcjonujących szkół windsurfingu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych i licencjonowanych instruktorów sprawia, że FunSurf cieszy się najlepszym wynikiem pod względem nauczania, czego dowodem są kursanci, którzy po odbyciu kursu potrafią doskonale radzić sobie na wodzie bez żadnej pomocy. Szkoła oferuje kursy windsurfingu dla osób dorosłych, a także dla dzieci i młodzieży o każdym stopniu umiejętności. Na uwagę zasługuje również oferta przygotowana dla studentów, dzięki której młodzi i aktywni ludzie mogą skorzystać ze szkoleń w promocyjnych cenach, zdobyć nowe umiejętności, a przy okazji nawiązać wiele wspaniałych znajomości. W FunSurf dostępna jest promocja dla studentów 4+1 gratis, co oznacza, że cztery osoby płacą normalnie, a piąta może wziąć udział w kursie za darmo! Istnieje również opcja rozłożenia rabatu na całą grupę. Wybór zależy wyłącznie od osób, które mają ochotę skorzystać z promki na kursy windsurfingu.

szkoła windsurfingu

Windsurfing i kitesurfing w szkole FunSurf

Poza wspomnianym wcześniej windsurfingiem, dyscypliną, w której możesz podszkolić swoje umiejętności podczas szkoleń w FunSurf, jest kitesurfing. Kursy i obozy prowadzone przez licencjonowanych instruktorów odbywają się dokładnie w ten sam sposób, niezależnie od wybranej dyscypliny. Na początku kursanci zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, sposobami komunikacji oraz teorią, stanowiącą niezbędny element podczas nauki nowego sportu. Następnie rozpoczynają się zajęcia praktyczne w wodzie, podczas których towarzyszy zespół instruktorów wraz z ratownikami medycznymi. Kursanci są nieustannie obserwowani i otaczani profesjonalną opieką, dzięki czemu mogą czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. 

lekcje na wingfoilu

Kursy wingfoila dla każdego

Warto wspomnieć również o najnowszej dyscyplinie, która dosyć niedawno zawitała do oferty szkoły FunSurf. Mowa o wingfoilu, będącym połączeniem kitesurfingu, windsurfingu oraz surfingu. Kursy wingfoila odbywają na płytkim akwenie, dzięki czemu są bezpieczne dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w sportach wodnych. Osoby, które posiadają doświadczenie w tego typu aktywnościach, na pewno bez trudu poradzą sobie z wingfoilem, który uznawany jest przez większość osób za najłatwiejszą odmianę sportów wodnych. Na co więc czekasz? Skontaktuj się ze szkołą lub odwiedź stronę internetową windsurfing.com.pl i dokonaj ekspresowej rezerwacji online!

CATEGORIES

AUTHORexpedit

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )